На складі було 550 т цукру. Першого дня продали 5 11 а другого дня - решту. Скільки тонн цукру

продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Виктория.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1-5/11=6/11 залишилось цукру

550*6/11=300т продали другого дня