Знайти f(3), якщо f(x)=3x-5


Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

f(3) = 3*x - 5 = 3*3 - 5 = 9 - 5 = 4

Отвечает Семенова Алла.
Для того, щоб знайти f(3), необхідно замінити x на 3 у виразі f(x)=3x-5:

f(3) = 3 * 3 - 5
= 9 - 5
= 4

Тому f(3)=4.