AC=36cm AB y 3p. менше ніж BC Знайди АВ і ВС ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА КОНТРОЛЬНА РОБОТА


Ответы на вопрос

Отвечает Багаветдинова Камиля.

Ответ:

Трикутник має таку властивість: сума довжин будь-яких двох його сторін більша за довжину третьої його сторони.

А також ще будь-яка сторона за довжиною більша ніж різниця довжин інших двох сторін трикутника.

Пошаговое объяснение:

АВ+ВС = 3+7=10

ця сума більша ніж 3,4 або 8

ВС-АВ = 7-3=4

ця різниця менша ніж 8

тому

АС=8