Обчисліть радіус кола довжина якого дорівнює 11,47 дм число п округлими до десятих 6 клас срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.
Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює 11,47 дм. Рішення: Щоб знайти довжину, використовуватимемо формулу: С=2ΠR, звідси: R=C/(2Π). R=11,47/(2·3,14)≈11,47/6,28≈1,8 дм. Відповідь: радіус кола дорівнює 1,8 дм.