Знайди периметр рівносторонього трикутника зі стороною 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.

Ответ: 3*8=24

Пошаговое объяснение:

Якщо, це рівньосторонній трикутник, то у нього всі сторони рівні, тобто периметр буде дорівнювати 3*8 ( у нас є відома сторона) 24 см

Отвечает Адам Арина.

Відповідь:

24 см²

Покрокове пояснення:

Для того щоб знайти периметр трикутника нам потрібно додати всі його сторони між собою. Оскільки це рівньосторонній трикутник, то у нього всі сторони рівні, значить ми можемо одну відому сторону помножити на 3. Тобто периметр буде дорівнювати:

Р = а * 3

Р = 8 * 3 = 24 см²