Знайди площу прямокутника одна із його сторін якого дорівнює 9 см а інша менша на 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Красько Тарас.

Ответ:1)9-8=1

           2)1*9=9(см2)-площа

Пошаговое объяснение:9-8=1 інша сторона та 1*9=9(см)квадратних-

площа