2.На склад привезли 40 кг горіхів.В 1 день продали 40% всіх горіхів.Скільки кг горіхів продали за 1

день? 3.Відстань від міста до кордону Сашко проїжджає за 10 годин зі швидкістю 90км/ год.Скільки часу потрібно буде Сашкові,щоб подолати ту ж саму відстань зі швидкістю 100 км/ год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Алина.

Ответ:

2. 16 кг

3. 9 год

Пошаговое объяснение:20.

40×0,4=16

3.S=10×90=900 t=S/v=900/100=