Чому дорівнює радіус кола, якщо його діаметр 40 см? Помните срочно, у меня тест (Дам 20бал)


Ответы на вопрос

Отвечает Ка Ренат.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

R=D/2=40/2=20см