Знайти радіус круга, площа якого дорівнює 200,96 м²


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Ангелина.

Для того, щоб знайти радіус круга, що має площу 200,96 м², використовується формула:

S = πr^2

Де S - площа круга, π - число Пі, r - радіус круга.

Розв'язуємо рівняння для радіусу:

r^2 = S / π

r = √(S / π)

Давайте застосуємо цю формулу для нашого прикладу:

r = √(200,96 / π)

r ≈ 14,2 метра

Таким чином, радіус круга, що має площу 200,96 м², дорівнює близько 14,2 метра.