415 1,35 :2,4+ 6.50 -5,9 +0,16 - (45 - 1,075 ) =ТЕРМІНОВО!!!ДАМ 20 БАЛІВ!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Наташа.

Ответ: 4151,35 : 2,4+ 6,50 -5,9 +0,16 - (45 - 1,075 ) = -34,535

Пошаговое объяснение:
Щоб розв’язати цей вираз, слід дотримуватися порядку дій. Порядок операцій — це набір правил, який визначає порядок, у якому слід виконувати обчислення в математичному виразі. Скорочено позначається як PEMDAS:

П: Дужки спочатку

E: Експоненти (тобто степені та квадратні корені тощо)

MD: множення та ділення (зліва направо)

AS: додавання та віднімання (зліва направо)

Отже, дотримуючись порядку дій, спочатку слід обчислити вираз у дужках: 45 - 1,075 = 43,925

Потім ви повинні виконати множення та ділення в такому порядку: 2,4+ 6,50 -5,9 +0,16 - 43,925 = -34,535

Остаточна відповідь -34,535.

Отвечает Гильфанов Анатолій.

Ответ:

42,6025 вот это ответ 425 это тоже цифра просто не шитал