Автомобіль проїхав вістань 480 км за 6 годин із якою швидкістю він рухався


Ответы на вопрос

Отвечает Бурдужа Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость = 480/6 = 80 км/час

Отвечает Горелова Настя.

Задание:

автомобіль проїхав вістань 480 км за 6 годин із якою швидкістю він рухався

Ответ:

Скорость=

 \frac{480}{6}

=80

 \frac{km}{Час}