Катер проплив 64 км за течією річки й витратив на це 4 год. Знайдіть швидкість течії, якщо власна

швидкість катера дорівнює 13 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожина София.

Ответ:

1)64÷4=16(км/год)- Vза теч

2)16-13=3(км/год)

Відповідь: Vтеч=3 км/год

Пошаговое объяснение:

Якщо катер проплив 64 км за 4 годин за течією, то якщо поділити 64 на 4 то вийде швидкість за течією. Потім треба 16-13 це і буде швидкість течії.