2. Обчисліть довжину кола і площу круга, діаметр ЯКОГО дорівнює 6см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Летуновский Максим.

L кола= 2пr=2×6×п=12п

S= пr²=п×6²=36п

Покрокове пояснення: