велосипеди за кожні 2/3 години проїжджає 12 км, відстань між селами проїхав за 3,5 год. Повертався

велосипедист зі швидкістю 15 км/год. Скільки годин велосипедист повертався назад?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дмитрий.

Ответ: 4,2 год

Пошаговое объяснение: 1) 12 : 2/3 = (12 * 3) : 2 = 18 (км/год) - початкова швидкість.

2) 18/15 = x/3,5

6/5 = x/3,5

5x = 6 * 3,5

5x = 21

x = 21 : 5

x = 4,5 (год)