За допомогою дужок зміни у виразах порядок дій ,щоба) значення виразу не змінилося;б) значення

виразу змінилося30000+6000-5000+200017000+3000÷100+70Допоможіть це не ріл зробити

Ответы на вопрос

Отвечает Дворникова Настя.

Пошаговое объяснение:

а) 30000 + 6000 – 5000 + 2000 = 33000

30000 + (6000 – 5000) + 2000 = 33000

17000 + 3000 : 100 + 70 = 17100

17000 + (3000 : 100 + 70) = 17100

б) 30000 + 6000 – (5000 + 2000) = 29000

(17000 + 3000) : 100 + 70 = 270