записати число √5 з трьома і чотирма знаками після коми і визначити абсолютну похибку.

помогитее!!!!! даю 40 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Бақыт Раяна.

к 1 фото

Абсолютная погрешность = 2.2360679775 – 2.236 = 6.79775×10-⁵ ( 10 в минус 5 степени)

ко 2 фото

Абсолютная погрешность = 2.2360679775 – 2.2360 = 6.79775×10-⁵( 10 в минус 5 степени )

буде приємно отримати кращу відповідь