Подати многочлен у вигляді квадрата суми і квадрата різниці двох виразів в⁴-2в²с+с² а²-6ав+9в²

а²+2а+1

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

в⁴-2в²с+с²=(в²-с)²

а²-6ав+9в²=(а-3в)²

а²+2а+1=(а+1)²