Яке найменше число метрів дроту має бути намотано на бобину,щоб цей дріт можна було розрізати без

залишків на шматки завдовжки 3м,9м або 12м

Ответы на вопрос

Отвечает Казанин Александр.

Ответ:

36м

Пошаговое объяснение:

потрібно знайти НСК (3;9;12)

3

9=3*3

12=2*2*3

НСК(3;9;12)=2*2*3*3=36

36м