Срочно!!!!! Обчислити висоту BD у трикутнику з вершинами A(-3;0), B(2:5), C(3:2).


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Егор.

Відповідь: sqrt(10)

Покрокове пояснення: складаємо рівняння сторони АС: (x+3)/(3+3)=(y-0)/(2-0)=>x-3y+3=0.

Для обчислення довжини висоти BD застосуємо формулу відстані від точки до прямої d=/(Ax1+By1+C)/sqrt(A^2+B^2)/

BD=/(1*2-3*5+3)/sqrt(1^2+3^2)/=sqrt(10).