Периметр трикутника дорівнює 60дм, а довжина сторін відносяться як 6/5/4, Знайти сторони трикутника

пж поможіть з завданям пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Кирилл.

Ответ:

1)6+5+4=15

15x=60дм | :15

x=4дм

2)6*4=24дм - перша сторона

3)5*4=20дм - друга сторона

4)4*4=16дм - третя сторона

Пошаговое объяснение: