ВПРАВИ ДЛЯ ПОВТОРЕННЯ ЗА КУРС 5 КЛАСУ 1206. Виконайте дії: 1) 154-78+3900: 65-216-53; 2) 16

728:82-5580: 45+726-29; 3) (39002-37236) 205+115.78; 4) 875-480-406 (50004-48986); 5) (21518:53-24332:79) 267; 6) (53734: 67-59925: 85) 436; 7) (327-84+207 673): 47; 8) (924 93+30 271): 29; 9) 61-(1428:136+4,3)-3,4; 10) 40 (2550: 204-6,9) 6,7; 11) 37,72: 4,6-(1,43 +2,728) 1,5; 12) 7,2-3,8 + (3,24-2,1312): 0,42; 13) (20,6 16,74) 0,1 + (23,4 +8,95): 100; 14) (0,326 +3,724) 100-(0,19682-0,0987): 0,001;​

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунова Ира.

Деякі пусті місця у прикладах я вважала за множення.

1) 154-78+3900:65-216-53=154-78+60-216-53=-133

2) 16 728:82-5580:45+726-29=204-124+726-29=777

3) (39002-37236)*205+115.78=1766*205+115,78=362030+115,78=362145,78

4) 875-480-406*(50004-48986)=875-480-406*1018=875-480-413308=-412913

5) (21518:53-24332:79)*267=(406-308)*267=98*267=26166

6) (53734:67-59925:85)*36=(802-705)*36=97*36=3492

7) (327-84+207 673):47=207916:47

8) (924 93+30 271):29=122764:29

9) 61-(1428:136+4,3)-3,4=61-(10,5+4,3)-3,4=62-114,8-3,4=42,8

10) 40*(2550: 204-6,9)*6,7=40(12,5-6,9)*6,7=40*5,6*6,7=1500,8

11) 37,72:4,6-(1,43 +2,728)*1,5=8,2-4,158*1,5=8,2-6,237=1,963

12) 7,2-3,8+(3,24-2,1312):0,42=7,2-3,8+1,1088:0,42=7,2-3,8+2,64=6,04

13) (20,6 16,74)*0,1 + (23,4 +8,95):100=2061,674+32,35:100=2061,674+0,3235=2061,9975

14) (0,326 +3,724) 100-(0,19682-0,0987):0,001=4,05*100-0,09812:0,001=405-98,12=306,88

Отвечает Галимова Диана.

Ответ:

Нугушцшоырвныгыгыоыргышцшцшцлыл

Пошаговое объяснение:

Ььь