Довжина прямокутного паралелепіпеда 10см,ширина-у два рази більша,ніж довжина,та на 3см довша від

висоти.Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

V=a*b*h V=17*20*10= 3400

Пошаговое объяснение: