Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 15 см, а бічна сторона на 12 см більша. Знайдіть периметр

рівнобедреного трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Екатерина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:у рівнобедренного трикутника дві сторони рівні, а тому : 15+12=27(см)

Р=15+27+27 =69(см)