портфель коштував 250грн. якою стада його ціна після двох послідовних знижень спочатку нв 10% потім

на 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Веденеева Яна.

Ответ:

Відповідь: після знижки на 10% ціна портфелю будет 225 грн, після 20% - 180 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 250-10% = 225 (грн) - якщо ціна впаде на 10%

2) 225 - 20% = 180 (грн) - якщо ціна впаде на 20%