Пожалуйста, очень нужно!!!ракета піднімається вгору з прискоренням 30 метрів в секунду за секунду

скільки повних коливань здійснить математичний маятник всередині ракети за час 10с якщо його довжина 1м прискорення вільного падіння вважати сталим

Ответы на вопрос

Отвечает Mosiychuk Ivan.

Ответ:

10 колебаний

Объяснение:

а=30 м/с²    t=10 c    g=10 м/с²   L=1 м    N=?

===

N=t/T

T=2*π*√(L/(g+a))=2*3.14*√(1/(10+30))≈1 c

N=10/1=10

=======================