Гра (повний комплект) "Хто я?" коштує 300 грн. Якою стала ціна гри після двох послідовних знижень:

спочатку на 20%, а потім на 10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Раимова Яна.

Ответ:

на 84 грн

Пошаговое объяснение:

300:100%=3(на 1%)

3*20=60

300-60=240(після зниження на 20%)

240:100%=2,4(на 1%)

2,4*10=24

240-24=216

300-216=84

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

ответ 90

шадвдвлвлввызылвл