Знайдіть периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 18 см 2 , а одна зі сторін дорівнює 3 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Коханевич Влад.

Ответ:

S=18см²

а=3см

b=?

P=?

S=a×b

b=S÷a=18÷3=6 см

Р=(а+b)×2=(3+6)×2=9×2=18см

ответ b=6 см, Р=18см