Перевірити, користуючись означенням, чи є рівність 17,5:0,7 = 22,5:0,9 пропорцією.


Ответы на вопрос

Отвечает Чулкова Милена.

Ответ:

Для того, щоб перевірити, чи є рівність 17,5:0,7 = 22,5:0,9 пропорцією, слід перевірити, чи співвідношення між числами у кожній парі становить постійну величину. Якщо це так, то рівність є пропорцією.

Для цього можна поділити перше число у кожній парі на друге число у тій же парі. Тоді отримаємо:

17,5 / 0,7 = 25

22,5 / 0,9 = 25

Отже, співвідношення між числами у кожній парі є постійною величиною, тому рівність 17,5:0,7 = 22,5:0,9 є пропорцією.

Отвечает Кильметова Элиза.

Відповідь:

17,5/0,7=22,5/0,9

25=25

17,5/22,5=0,7/0,9

рівність є пропорцією

17,5*0,9=22,5*0,7