Відстань між вома містами на карті масштаб якої 1:400 000,дорівнює 3,7 см. Обчисліть відстань між

двома місстами на місцевості

Ответы на вопрос

Отвечает Тухфатов Эльмар.

Ответ: на местности расстояниесоставит 3,7*4*10^5=14,8*10^5 см=14,8 км (так как 1 км=1000 м=10^5 см).