Знайти суму всіх цілих чисел що містяться між -15.5 і 19.2


Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Евгения.

Ответ:

Щоб знайти суму всіх цілих чисел між -15.5 і 19.2, ми можемо округлити -15.5 до -16 та 19.2 до 19, таким чином ми отримаємо послідовність цілих чисел -15,-14,..., 18,19.

Тепер застосуємо формулу суми арифметичної прогресії:

S = n * (a1 + an) / 2,

де n - кількість елементів послідовності, a1 - перший елемент, аn - останній елемент.

У нашому випадку, ми маємо:

n = (19 - (-15)) + 1 = 35,

a1 = -15,

an = 19.

Отже, S = 35 * (-15 + 19) / 2 = 35 * 2 / 2 = 35.

Таким чином, сума всіх цілих чисел між -15.5 і 19.2 дорівнює 35.