Знайдіть добуток кореня рівняння: (|х|-2,5)*(х+40)=0 СРОЧНО!!! математика 6 класс не отвечайте

что попало только ради баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Боцій Софія.

Відповідь:

250

Покрокове пояснення:

Добуток дорівнює 0, коли один з множників дорівнює 0. Тому

(|х|-2,5)*(х+40)=0, якщо

(|х|-2,5)=0 або (х+40)=0.
розв‘яжемо ці рівняння.

(|х|-2,5)=0

|х|=2,5

х1 = 2,5; х2 = - 2,5.

З другого ріаняння:

(х+40)=0

х = - 40.

Отже, коренями цього рівняння є:

2,5; - 2,5; -40.

Добуток цих чисел становить:

2,5 * (-2,5) * (-40) = 2,5 * 100 = 250