1,6 a -3,4 b = обчислити його значення якщо a= 0,2 ; b = -0, 4 Помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Безверхня Яна.

Ответ:

Буде 1,68

Пошаговое объяснение:

Підставляємо у вираз 1,6a - 3,4b значення з умови (а = 0,2; b = -0,4) — 1,6 × 0,2 - 3,4 × (-0,4) = 0,32 + 1,36 = 1,68.