Маса семи однакових коробок із печивом 21кг.Маса коробки з цукерками на 2кг більша,ніж маса коробки

з печивом.Яка маса восьми коробок із цукерками?

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Роз'язання

1) 21+2=23 (кг) - у коробці з цукерками

2) 23умножить на 8 = 184 (кг) у 8 коробкох

Відповідь : 184