3. У пачці паперу 500 аркушів. - аркушів.8/25 пачки студент витратив на друк - дипломної роботи,

7/20а решти - на друк кількох рефератів. Скільки всього аркушів паперу витратив студент? |​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутин Ярослав.

Відповідь:

279 арк.

Покрокове пояснення:

1) 500 * 8/25 = 160 (арк.) друк дипломної;

2) 500 - 160 = 340 (арк,) залишилось після друку;

3) 340 * 7/20 = 119 (арк.) друк рефератів;

4) 160 + 119 = 279 (арк.) всього витратив студент.