Для виготовлення аплікації на першому уроці витратили 18 аркушів синього паперу і 2 аркуші жовтого

,а на другому -20 аркушів білого паперу .Скільки всього аркушів паперу витратили на двох уроках?

Ответы на вопрос

Отвечает Пинти Ваня.

18+2=20аркуш. витратили на першому уроці
20+20=40 аркушів всього витрали

Отвечает Гончаров Ярослав.

18+2+20=40 аркушів »»»»»»»