Розв'язати рівняння: х:(-0.1)=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Имурзаев Асильдер.

Ответ:

х:(-0.1)=-2

х:(-1/10)=-2

-х•10=-2

-10х=-2

х=1/5

Отвечает Балабаев Сергей.

Ответ:

x = 1/5

Пошаговое объяснение:

x:(-0,1)=-2

1. перетворіть десятковий дріб на звичайний

x: (-1/10) = -2

2. частка додатного і від'ємного чисел від'ємна (+) ÷ (-)= (-)

-x : 1/10 = -2

3.щоб поділити на дріб потрібно помножити на обернений дріб

-x × 10 = -2

4. використовуйте комутативну властивість, щоб змінити порядок доданків

-10x =-2

5. розділіть обидві частини рівняння на -10

-10x ÷(-10) = -2 ÷(-10)

будь який вираз поділений на себе, дорівнює 1

x= -2÷ (-10)

частка двох від'ємних чисел додатна (-) ÷ (-) = (+)

x = 2 ÷ 10

запишіть частку у вигляді дробу

x = 2/10

скоротіть спільний дільник 2

x = 1/5

6. альтернативна форма:

x = 0,2 ; x= 5-¹