Обведи у зошиті 20 клітинок. Зафарбуй 0,4 iз них чорним, -синiм. Скільки клiтинок залишилося не

за фарбованими? Яка частина фігури не зафарбована? Помните плиззз

Ответы на вопрос

Отвечает Белокуров Данил.

Ответ:

Якщо з 20 клітинок 0,4 зафарбовані, то це означає, що кількість чорних клітинок дорівнює:

0,4 × 20 = 8

Аналогічно, кількість синіх клітинок також дорівнює 8. Тому, кількість не зафарбованих клітинок дорівнює:

20 - 8 - 8 = 4

Отже, залишилось 4 не зафарбовані клітинки.

Частка фігури, яка не зафарбована, становить:

4 / 20 = 0,2 або 20%.

Пошаговое объяснение: