У якому з випадків ділення виконане не правильно А -49:7=7 Б 105:(-35)= -3 В -121:(-11)=11 Г

0:(-14)=0

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Люба.

А -49:7=7 - не вірно
-49:7 = -7
Б 105:(-35)= -3 - вірно
В -121:(-11)=11 - вірно
Г 0:(-14)=0 - вірно