1)Знайдіть часку чисел 2563 і 1. (2)Знайдіть корінь рівняння 105:х=3 (3)Знайдіть частку чисел 7851

і 13. (4)В одній кидні пасічник має 24 кг. меду, а в другій в 3 рази менше. Скільки кілограм меду було у пасічника в двох кадках?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенщикова Влада.

Ответ:

1. 2563:1=2563

Коли ділимо на 1, то отримуємо теж саме число

2. 105:х=3

х=105:3

х=35

3.7851 і 13=603 12/13

або 603.923076923

4.

1-24кг

2-?кг, у 3р. м.

Всього- ?кг

1. 24:3=8(кг)- в кладці 2

2. 24+8=32(кг)- всього

Відповідь: 32кг меду було у пасічника в двох кадках.