(2a-x)(2a+x)–(a+2x)²= Допоможiть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленогорская Лина.

Ответ:

(2a-x)(2a+x) = (2a)² - x² = 4a² - x²
(a+2x)² = a² + 4ax + 4x²

Після цього підставимо отримані значення назад до вихідного виразу:

(2a-x)(2a+x) - (a+2x)² = (4a² - x²) - (a² + 4ax + 4x²)

= 4a² - x² - a² - 4ax - 4x²

= 3a² - 4ax - 5x²

Отже, спрощена форма виразу (2a-x)(2a+x)–(a+2x)² дорівнює 3a² - 4ax - 5x².

Пошаговое объяснение: