9. Швидкість човна за течією річки дорівнює 29,2 км/год, а швидкість * течії — 4,5 км/год. Знайдіть

швидкість човна проти течії річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Саша.

Ответ:

Ответ: 33.7 (км/год), 24.7 (км/год)

Пошаговое объяснение:

29.2 км/год = 29200 м/год

4.5 км/год = 4500 м/год

1) 29200 + 4500 = 33700 м/год = 33.7 (км/год) - скорость по течению;

2) 29200 - 4500 = 24700 м/год = 24.7 (км/год) - скорость против течения.