Які із даних записів задають функціональну залежність між величинами? 50 БАЛЛОВ

Р=4аS=a2у=х2+4х-212а-5>420:4-5=05b-3=a​

Ответы на вопрос

Отвечает Danchuk Antonina.

Ответ:

Задають функціональну залежність між величинами записи:

Р=4а (залежність між Р і а: Р = f(а))

S=a2 (залежність між S і а: S = f(а))

у=х2+4х-21 (залежність між у і х: у = f(х))

5b-3=a (залежність між b і a: b = f(a))

Пошаговое объяснение: