Знайди суму, доданками якоі є числа: обернене та протилежне числу 3,6


Ответы на вопрос

Отвечает Караманиц Каролина.

Пошаговое объяснение:

Спершу переведемо 3,6 у неправильний дріб. 3,6 = 36/10 = 18/5

Обернене число - 5/18

Протилежне число - -18/5

Сума буде:

5/18 + (-18/5) = (25-324)/90 = -299/90 = -3,3(2)