Кубами з ребром 1 дм наповнили на чверть об'єму коробку, що має форму прямокутного паралелепипеда з

довжинами горизонтальних ребер 8 дм, 7 дм, а вертикальних-6 дм. Скільки кубів поклали в коробку?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Эвелина.

Ответ:

ПошаговОб'єм прямокутного паралелепіпеда можна знайти, помноживши довжину, ширину та висоту:

V = 6 дм * 5 дм * 3 дм = 90 дм³

Оскільки поклали куби до половини об'єму, то об'єм кубів дорівнює половині об'єму коробки:

V(кубів) = 1/2 * 90 дм³ = 45 дм³

Об'єм одного куба дорівнює:

V(куба) = 1 дм * 1 дм * 1 дм = 1 дм³

Тому кількість кубів, які можна покласти в коробку, дорівнює:

n = V(кубів) / V(куба) = 45 дм³ / 1 дм³ = 45 кубівое объяснение: