890. Одна сторона трикутника дорівнює 12,4 дм, що на 3,8 дм менше від другої сторони та на 2,6 дм

більше за третю. Обчисліть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.

1) 12,4 + 3,8 = 16,2 (дм) - друга сторона.

2)  12,4 - 2,6 = 9,8 (дм) - третя сторона.

3)  16,2 + 12,4 + 9,8 = 38,4 (дм).

Відповідь: периметр трикутника дорівнює 38,4 дм по формулі периметра трикутника а + b + c.