Ємність для води (без кришки) має зовнішні розміри 2 м, 3 м і висоту 1 м. Товщина стінок ємності 10

см. Бак буде пофарбований зсередини. Яка поверхня буде пофарбована?

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Анастасия.

Ответ:

:)))

Пошаговое объяснение:

Об'єм ємності дорівнює:

V = 2 м * 3 м * 1 м = 6 м³

Товщина стінок ємності = 10 см = 0,1 м

Внутрішні розміри ємності дорівнюють:

2 м - 2 * 0,1 м = 1,8 м

3 м - 2 * 0,1 м = 2,8 м

1 м - 0,1 м = 0,9 м

Таким чином, площа внутрішньої поверхні дорівнює:

S = 2 * (1,8 м * 0,9 м + 2,8 м * 0,9 м + 1,8 м * 2,8 м) = 43,2 м²

Отже, поверхня, яка буде пофарбована, дорівнює 43,2 м².