Гра ''Від 1 до 10'' Напиши числа від 1 до 10 за допомогою 4 четвірок, вставляючи між ними, якщо це

необхідно, знаки арифметичних дій і дужки. Потрібно писати так: (4 + 4 + 4) / 4= 3 це приклад як потрібно робити

Ответы на вопрос

Отвечает Таробарова Анжелика.

Відповідь:

1) 44:44=1

2) (4*4):(4+4)=2

3) (4+4+4)/4=3
4) (4+4)-4=4
5) (4*4+4):4=5

6) (4x4+(4+4)):4=6
7) 44:4-4=7

8) (4*4)-(4+4)=8

9) 4:4+4+4=9

10) (44-4):4=10