Знайди натуральні значення х за яких нерівність є правильною 1 3/7


Ответы на вопрос

Отвечает Егельский Богдан.

Ответ:Ответ ниже

Нерівність, що дана, можна записати у вигляді:

x < 1 3/7

Щоб знайти натуральні значення х, які задовольняють цю нерівність, можна скористатися таким алгоритмом:

Перевести змішаний дріб 1 3/7 у звичайний дріб: 1 3/7 = (7*1 + 3)/7 = 10/7.

Знайти найменше натуральне число, яке більше за отриманий звичайний дріб: найменше таке число - це наступне ціле після 10/7, тобто 2.

Отже, х може бути будь-яким натуральним числом від 1 до 2-1=1, тобто x може бути 1.

Отже, натуральне значення х, за яких нерівність є правильною, дорівнює 1.

Пошаговое объяснение: