Козак Підкова з'їв 33 галушки, Вернидуб — на 12 галушок більше, А Вернигора, удвічі більше, ніж

з'їв підкова. яу казані залишилося втричі менше, ніж з'їв Вернигора. Скільки галушок зварили для козаків?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Олеся.

Відповідь:

166

Покрокове пояснення:

33+12=45 галушок-зїв та вернидуб

33*2=66галушок-зїв звениргород

33+45+66=144 галушки-разом изїли

66:3=22галушки-залишилося

33+45+66+22=166галушок