Хлопчик задумав число, збільшив його в 3 рази, до добутку додав 540, результат поділив на 4 і

отримав 324. Яке число задумав хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ: Нехай задумане число - x.

За умовою задачі маємо такі кроки:

Збільшуємо число в 3 рази: 3x.

Додаємо до добутку 540: 3x + 540.

Ділимо результат на 4: (3x + 540) / 4 = 324.

Щоб знайти задумане число, потрібно розв'язати рівняння:

(3x + 540) / 4 = 324

3x + 540 = 1296

3x = 756

x = 252

Отже, хлопчик задумав число 252.

Пошаговое объяснение: